Curatenie canapele, mochete si mobilier

Anul 2017 a venit cu numeroase schimbari, din punct de vedere al design-ului interior: canapele multicolore, pereti veseli colorati, mobila vintage. Cu toate acestea,  mochetele si covoarele nu si-au pierdut importanta, acestea fiind inca un must have in orice locuinta, nu numai datorita design-ului pe care il ofera locuintei, ci si datorita faptului ca mentine caldura.

Cu siguranta cei mai multi dintre noi avem cel putin o mocheta in casa si, cu toate ca arata minunat, aceasta ne da mari batai de cap cand vine vorba de curatenie. Praful, mizeria, parul se aduna pe mocheta si foarte greu  mai pot fi eliminate. Pe internet circula numeroase trucuri pentru a obtine o mocheta impecabila, cum ar fi stergerea petelor de ulei cu hartie iar apoi cu gel de dus sau scoaterea murdariei cu otet alimentar. Toate aceste solutii care circula pe numeroase pagini de pe internet par ca ar da roade insa, imediat ce veti incerca sa curatati mocheta cu astfel de solutii veti constata ca aceste metode nu dau roade. Firma noastra de curatenie, specializata inclusiv in curatarea mochetelor, va vine in ajutor! Experienta este termenul care ne caracterizeaza iar profesionalismul nu lipseste din lucrarile pe care le facem! Echipa de muncitori a fost atent selectata inca de la inceput, pentru ca dorim sa ne asiguram ca locuinta clientilor nostri este ca noua. Mai mult decat atat, solutiile pe care le folosim sunt cele mai bune de pe intreaga piata iar aparatura speciala ne ajuta sa va oferim ceea ce va doriti. Astfel, mochetele dvs nu vor mai avea nici macar urme de pete de grasime, de praf, de murdarie, ba mai mult decat atat, acestea vor capata si un miros cu totul deosebit, proaspat si curat. Datorita echipei noastre de curatenie, mochetele dvs isi vor recapata culoarea intensa, textura isi va recapata flexibilitatea iar intreaga dvs locuinta va avea un aspect nou. Trebuie sa precizam ca bacteriile se ascund printre fibrele texturii mochetelor si pentru ca sanatatea dvs este cea mai importanta, mochetele dvs nu numai ca vor fi curate, dar vor fi si dezinfectate, astfel ca microbii, bacteriile nu vor mai avea ce cauta in casa dvs.

Echipa noastra profesionala de curatenie in Pitesti va asteapta sa ne treceti pragul, garantand procese de curatenie complexe si eficiente!